Tel:
Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT
Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT
Qinyi Electronics Co, Ltd (QYSMT)

SMT Yedek parça. Tüm SMT'ler İçin One-stop Platform.

Ana sayfa

Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT şirket Profili
Çin Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT şirket Profili
1 2

Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT

SMIN makineleri ve yedek parça konusunda uzmanlaşmış Qinyi Electronics Co, Ltd (QYSMT). QYSMT, elektronik işleme ekipmanları endüstrisinde 12 yıldan fazla deneyime sahiptir. Müşteriler tüm dünyada, müşterilerin güvenini ve övgüsünü kazanır. Uzun vadeli müşteriler arasında İspanya ve Hindistan'da BOSCH, Hindistan'da DIXION, Meksika'da Panasonic, Brezilya'da Samsung ve Cliptech bulunmaktadır.

QYSMT endüstri deneyimi, felsefesi ve profesyonel ekibi ile, elektronik işleme endüstrisinde müşterilerine hizmet vermek için "One-Stop Solution" inancına bağlı kalmak, müşterilerine Çin'den istikrarlı bir performans ile maliyet-etkin, yüksek kaliteli yedek parça ve ekipman sağlayarak, tasarruf Müşteriler zaman ve maliyet. tek elden çözüm çözümleri.

QYSMT müşteri odaklı, ülke için iyi niyetle, bir ölçüt olarak verimliliği, müşteriye adanmış hizmetin, hayatta kalmanın kalitesi. 12 yıl çalıştıktan sonra, Panasonic, BOSCH, Foxconn gibi dünyanın en büyük 500 şirketi dahil olmak üzere sistemimizde 2000'den fazla müşterimiz var.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Aracısı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Panasonic, FUJI, JUKI SAMSUNG, Yamaha, SIEMENS, HITACHI ...

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 10000000-20000000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

Qinyi Electronics Co. Ltd (QYSMT), 2006 yılında, SMT makinelerinde ve 12 yıldan uzun süredir yedek parça olarak çalışan Shenzhen, Çin'de kurulmuştur.

Tamamen deneyimli ve profesyonel ekibiyle "One-Stop Soltion" a bağlı olan QYSMT, Bosch, Panasonic, Juki, Fuji, Samsung, TCL, vb.

Müşterinin ihtiyaç duyduğu şeyle ve memnun sonla başlarız.

Çin Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT şirket Profili 0

Firma Servisi

  • QYSMT, 50'den fazla Ar-Ge mühendisi ve teknik personeli ile Ar-Ge, üretim ve satış birleşimidir. Püskürtme uçlarını ve etiket besleyicilerini özelleştirme gibi müşterinin özel gereksinimlerini karşılamak için güçlü teknik güce sahiptir.

  • QYSMT, SMT alanında 12 yıllık endüstri deneyimine sahiptir ve fabrikanın verimliliğini ve kalitesini artırmak için başarıyla uygulamış olan yüzlerce yerli ve yabancı müşteriye hizmet vermiştir. SMT ekipman tutucusu bakımı, NOZZLE TUTUCU temizliği vb. Gibi fabrika verimliliğinin iyileştirilmesi için değer getirebilir.

  • QYSMT, ISO sertifikası, CE sertifikası, fabrika ve nakliye öncesi test ve profesyonel paketleme gibi yüksek kaliteyi sağlamak için müşterilerimize ürünlerimizi sundu, müşterinin ürünün kalitesi hakkında endişelenmesine gerek yok;

  • Müşteri odaklı olmak her zaman önceliğimizdir. Müşterilerimizin karşılaştıkları sorunlara aynı gün içinde cevap vereceğiz ve maliyetimiz ne olursa olsun sorunların çözümüne öncelik vereceğiz.

Şirket takım

QYSMT endüstri tecrübesi, felsefesi ve profesyonel ekibi ile, elektronik işleme endüstrisindeki müşterilere hizmet etmek için "One-Stop Solution" inancına uymakta ve müşterilerine Çin'den istikrarlı performansla düşük maliyetli, yüksek kaliteli yedek parça ve ekipman sağlayarak, tasarruf sağlamaktadır. müşteriler zaman ve maliyet. gerçekten tek elden çözüm hizmetleri.

Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT
Oda 503, Bina A, BaiTong Endüstri Parkı, No. 150 Shasong Yolu, Shajing, Baoan Bölgesi, Shenzhen Şehri Guangdong Eyaleti Çin 518104
Tel:86-755-21635007
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite SMT Yedek Parça Tedarikçi. © 2018 - 2021 smt-sparepart.com. All Rights Reserved.